Tere tulemast firmasse Evail Oil

Ettevõtte Evail Oil tegevuse keskmeks on  kauplemine raskete naftasaadustega ja põlevkiviõliga. Ettevõte Evail Oil tegutseb turul alates 1993. aastast ning tagab täieliku füüsilise ja paberliku kaubanduse naftasaadustega, aga samuti laias spektris kaasnevaid teenuseid, sealhulgas finantsinstrumente, pangainstrumente, transpordi- ja laevandusoperatsioone, tehnilisi, juriidilisi ja tolliteenuseid.

Ettevõte pakub oma klientidele täielikku äritoetust, aga samuti individuaalset lähenemist riskide täpsele juhtimisele, võttes arvesse kogunenud kogemust tervikuna.

Kauba kvaliteedi garantii, tarnekogus ja -aeg on ettevõtte töö asendamatuteks eeltingimusteks, tänu oma tihedatele sidemetele kõikide osalejatega kogu tarneahelas.

Alates 1993. aastast  tegutsev firma on saavutanud tugeva professionaalse reputatsiooni, unikaalse kogemuse ekspordivaldkonnas, aga samuti laia partnerite ringi Euroopas ja Venemaal. Meie spetsialistide grupp omab aastate pikkust kogemust ja rakendab seda naftasaadustega kauplemisel, hoiustamisel, segamisel, käitlemisel ja transportimisel. See unikaalne kogemus ja professionaalsus, väljateenitud reputatsioon, stabiilsed suhted kõikide turul osalejatega, sealhulgas ka finantsasutustega, paindlikkus ja süsteemne lähenemine äritegemisele võimaldavad firmal Evail Oil olla efektiivne, dünaamiline ja pakkuda partneritele usaldusväärseid, tasakaalustatud ja optimaalseid lahendusi.

MEIE OSAKONNAD